Komoda Mitra – przechowywanie rzeczy nigdy nie było prostsze

Komoda Mitra to kompaktowy mebel, który zapewni Ci dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy. Wykonany z białej płyty meblowej MDF i podstawy z drewna dębowego wyróżnia się stylowym i przykuwającym uwagę designem. Zaokrąglone nóżki dodają meblowi lekkości.

Nowoczesna szafka w kolorze białym doskonale pasuje zwłaszcza do aranżacji w stylu skandynawskim i minimalistycznym. Ze względu na uniwersalną formę można ustawić ją w salonie, domowym biurze czy pokoju młodzieżowym. Za sprawą prostego kształtu i niewielkich rozmiarów witryna idealnie sprawdzi się w małym mieszkaniu.

Komoda Mitra nie zajmuje wiele miejsca, za to jest niezwykle praktyczny i pojemny. Materiały, z których został wykonany, odznaczają się trwałością i odpornością na działanie niekorzystnych czynników środowiskowych. Przesuwane drzwiczki zapewniają wygodne i szybkie otwieranie oraz zamykanie. Ze względu na korzystną cenę i kompaktowy rozmiar komoda jest szczególnie polecana do mieszkań studenckich, w których często brakuje miejsca na duże meble.

Wymiary
Głębokość 38 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 68,2 cm
Waga 19.3 kg
Do pobrania