Szafka na buty Kopenhaga – miejsce na szpilki i trampki

Stolica Danii słynie z wyjątkowej estetyki, która przejawia się w pięknie i rozsądnie wykorzystanej przestrzeni miejskiej. Szafka na buty Kopenhaga też wyróżnia się niepowtarzalnym wyglądem i optymalnie rozplanowanym wnętrzem. Poznaj wszystkie jej zalety!

Szafka w stylu skandynawskim o wymiarach 63 × 24 cm to praktyczny mebel do przedpokoju. Pomoże uporządkować miejsce przy drzwiach wejściowych. Za uchylnymi frontami kryją się wygodne przegródki na buty, które zapewniają do nich łatwy dostęp – w mgnieniu oka sięgniesz po eleganckie szpilki lub ulubione trampki.

Korpus i fronty są zrobione z płyty MDF w kolorze białym, dzięki czemu szafka pasuje do wielu aranżacji. Bezuchwytowy system otwierania wpływa na nowoczesny charakter mebla. Prawdziwą ozdobą jest jednak oryginalny stelaż z bambusowego drewna. Konstrukcja wygląda lekko, a jednocześnie zachwyca świeżym podejściem do designu.

Biała szafka Kopenhaga ocieplona wizualnie elementami z drewna pasuje do stylu scandi i boho. Postawiona w przedpokoju wprowadzi w nim dobry klimat i harmonię. Miło wrócić do domu, w którym już od progu wszystko jest na swoim miejscu.

Wymiary
Głębokość 24 cm
Szerokość 63 cm
Wysokość 98 cm
Waga 21 kg
Do pobrania