Szafka na buty Portofino – praktyczny element, który nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu

Przedpokój jest wizytówką mieszkania, a szafka na buty to prosty sposób na jego uporządkowanie, jak i nadanie stylu. Jedną z naszych propozycji jest szafka na buty Portofino, wyróżniająca się swoim stylem i ciekawym designem. Jest nietuzinkowa i świetnie wpisze się we wnętrze minimalistyczne. Wyróżni się na tle innych, prostszych elementów. O jej uroku przesadza przede wszystkim kolorystyka: dominuje barwa jasnobrązowa, ale część elementów szafki jest wielokolorowa.

Szafka na buty Portofino została wykonana z drewna jodłowego. Dzięki temu jest produktem odpornym na uszkodzenia, trwałym i solidnym. Jego utrzymanie w czystości nie przysporzy Ci żadnych problemów!

Ponadto dzięki temu praktycznymi elementowi w Twoim wnętrzu zapanuje porządek. Buty będą miały swoje stałe miejsce i nie będą utrudniać przejścia.

Szafka na buty Portofino posiada 81 cm szerokości, 24 cm głębokości oraz 109 cm długości. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, dzięki czemu może być umieszczona również w ciasnych, małych korytarzach. Jej zastosowanie jest naprawdę szerokie.

Wymiary
Głębokość 24 cm
Szerokość 81 cm
Wysokość 109 cm
Waga 21 kg
Do pobrania