Szafka na buty Portofino – praktyczny element, który nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu

Przedpokój jest wizytówką mieszkania, a szafka na buty to prosty sposób na jego uporządkowanie, jak i nadanie stylu. Jedną z naszych propozycji jest szafka na buty Portofino, wyróżniająca się swoim stylem i ciekawym designem. Jest nietuzinkowa i świetnie wpisze się we wnętrze minimalistyczne. Wyróżni się na tle innych, prostszych elementów. O jej uroku przesadza przede wszystkim kolorystyka: dominuje barwa jasnobrązowa, ale część elementów szafki jest wielokolorowa.

Szafka na buty Portofino została wykonana z drewna jodłowego. Dzięki temu jest produktem odpornym na uszkodzenia, trwałym i solidnym. Jego utrzymanie w czystości nie przysporzy Ci żadnych problemów!

Ponadto dzięki temu praktycznymi elementowi w Twoim wnętrzu zapanuje porządek. Buty będą miały swoje stałe miejsce i nie będą utrudniać przejścia.

Szafka na buty Portofino posiada 81 cm szerokości, 24 cm głębokości oraz 109 cm długości. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, dzięki czemu może być umieszczona również w ciasnych, małych korytarzach. Jej zastosowanie jest naprawdę szerokie.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.

Wymiary
Głębokość 24 cm
Szerokość 81 cm
Wysokość 109 cm
Waga 21 kg
Do pobrania