Szafka na buty Sabana – kolekcja butów pod kontrolą

Wystawa butów wygląda dobrze… tylko w sklepie obuwniczym. W domu postaw na porządek i schowaj wszystkie trampki, szpilki i sandały w skandynawskiej szafce na buty Sabana. Od wejścia będzie pięknie!

Szafka na obuwie o głębokości 23,5 cm sprawdzi się nawet w niewielkim przedpokoju. Za uchylnymi drzwiami są specjalne półki na buty, które zapewniają do nich wygodny dostęp. Koniec z porannym poszukiwaniem konkretnej pary, gdy spieszy Ci się do wyjścia!

Płytka szafka na buty Sabana wyróżnia się niepowtarzalnym designem. Będzie więc nie tylko funkcjonalnym meblem, który pomieści nawet kilkanaście par obuwia, lecz także prawdziwą ozdobą przedpokoju. Została zrobiona z płyty MDF cechującej się dużą wytrzymałością. Klasyczną biel frontów przełamuje okleina imitująca naturalne drewno. Lekkości dodają szafce skośne nóżki.

Szafka uświetni aranżację w stylu scandi, boho lub retro. Blat posłuży jako dodatkowe miejsce na dekoracje, na przykład stylowy wazon z suchą trawą pampasową. A może położysz na podłodze miękki dywanik z frędzlami? Już od progu będzie bardzo przytulnie!

Wymiary
Głębokość 23,5 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 91,5 cm
Waga 15.9 kg
Do pobrania