Szafka dolna narożna Verdi– praktycznie zagospodarowane kąty

Kuchnia powinna być funkcjonalna i praktycznie zaplanowana tak, aby codzienne przygotowywanie posiłków nie było bezsensownym przekładaniem rzeczy z szafki na szafkę. Z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Verdi stworzysz ergonomiczną i efektowną zabudowę, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości pomieszczenia.

Narożniki we wnętrzu możesz zostawić puste, ale lepiej je odpowiednio zabudować. Z pomocą przychodzi szafka dolna narożna, z wbudowaną półką. Może posłużyć Ci jako miejsce na garnki, robota kuchennego lub środki chemiczne do czyszczenia garnków, mebli i podłóg.

Szafka narożna Verdi o wymiarach 120 x 82 x 60 cm sprytnie zabudowuje naroże. Kupując górne  szafki : G-40/72-P + GNW-80/72/35-P/B  + G-30/72-L dzięki czemu zagospodarujesz naroże oraz zyskasz idealną przestrzeń do przechowywania, której często brakuje w kuchni.W ten sposób zyskasz idealną przestrzeń do przechowywania, której często brakuje w kuchni. Szafka kuchenna Verdi jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 60 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 82 cm
Waga 41.48 kg
Do pobrania