Szafka nocna Adesso – stylowa i wygodna

Szafka nocna to nieocenione uzupełnienie umeblowania sypialni. Możesz na nią odstawić szklankę z wodą, czytaną książkę czy telefon komórkowy. Szafka nocna Adesso łączy funkcjonalność z wyjątkowym designem, który odmieni wnętrze pomieszczenia.

Szafka nocna Adesso to stylowy mebel w kolorze czerni, beżu, szarości i bieli. Oryginalny projekt łączy estetykę retro z nowoczesnym designem, dzięki czemu szafka pasuje do każdego rodzaju wnętrza. Na uwagę zwraca jakość użytych materiałów, jak drewno akacjowe oraz czarny metal.

Cztery smukłe nogi rozchodzą się pod kątem, zapewniając 8 punktów wsparcia i wyjątkową stabilność. Korpus szafki został wykonany z drewna akacjowego i płyty MDF. Front pojemnej szuflady zachwyca różnymi odcieniami drewna. Czarny blat koresponduje z kolorem stelażu. Całość prezentuje się bardzo stylowo.

Szafa nocna Adesso to dobry wybór do nowoczesnej oraz klasycznej sypialni. Mebel stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Najlepiej prezentować się będzie jako uzupełnienie łóżka z tej samej serii.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga jedynie montażu nóg.