Szafka nocna Arica -  więcej niż myślisz

Szukasz mebli idealnych do modnej sypialni? Jeżeli zamiast stylu skandynawskiego, chwalisz sobie oryginalne formy, to mamy coś dla Ciebie! Kolekcja Arica zachwyca kolorystyką, surowością form, a jednocześnie nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szafka nocna Arica to jeden z bardziej praktycznych i funkcjonalnych mebli w linii. Stanowi nieodłączny element zabudowy sypialni. Do wykorzystania masz podręczną szufladę oraz otwartą przestrzeń pod nią. To doskonałe miejsce na leki, podręczne kosmetyki pielęgnacyjne, ale też magazyny lub książki.

Jej niepodważalnym atutem jest gniazdo USB, dzięki któremu możesz podpiąć telefon do naładowania. Zintegrowane oświetlenie LED możesz włączyć dotykowo i ustawić idealne natężenie światła.

Wygodny dostęp do zawartości szafki nocnej z oświetleniem zapewniają prowadnice z pełnym wysuwem i cichym domykiem.

Zwróć uwagę na wybarwienie, które łączy korpus w kolorze dąb silva z efektownym frontem szuflady odwzorowującej kolor betonu.

Lewostronna szafka nocna Arica dopełni łóżko, tworząc z nim doskonały duet. Do zabudowy sypialni możesz wykorzystać inne elementy nowoczesnej kolekcji Arica.