Szafka Ashlan – awangarda w dobrym stylu

Prostokątny stolik nocny Ashlan w całości został wykonany z płyty MDF wykończonej laminatem. Pojemna szuflada zamontowana jest na metalowych prowadnicach, dzięki czemu jej wysuwanie jest łatwe i szybkie. Mebel ma wymiary 22,5 × 35 × 32 cm, przed co włączony może być w aranżację nawet niewielkiego pokoju.

Pozwala ona na stworzenie licznych aranżacji. Mebel można postawić przy łóżku lub też powiesić na ścianie. Jego minimalistyczny kształt sprawia, że łatwo połączyć go z meblami skandynawskimi, nowoczesnymi, glamour, loftowymi. Prostokątna szafka nocna Ashlan nie tylko będzie dekorowała domową przestrzeń, ale także podwyższy jej funkcjonalność. Szafka Ashlan jest bowiem małym, ale niezwykle pojemnym meblem. Zapewnia przestrzeń do przechowywania na blacie, a także głęboką półkę pod nim i pojemną szufladę na samym dole.

Szafka Ashlan to awangardowy i ciekawy w konstrukcji mebel. Wchodzi w kolekcje mebli sypialnianych, jednak doskonale odnajdzie się też w innych domowych pomieszczeniach: salonie, gabinecie, przedpokoju.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 35 cm
Wysokość 22,5 cm
Waga 7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona