Szafka nocna Ashlan – stylowy i praktyczny

Stolik nocny to niezbędne wyposażenie sypialni. Niewielki mebel jest bardzo praktyczny i zwiększa komfort i wygodę Twojego wypoczynku. Szafka nocna pozwoli Ci wygodnie odłożyć szklankę z wodą, położyć telefon czy czytaną książkę. To także idealne miejsce na lampkę nocną. Idealnie, gdy mebel jest przy tym stylowy i wyróżnia się designem. Taki właśnie jest stolik nocny Ashlan!

Szafka nocna Ashlan pozwoli Ci oszczędzić miejsce i stworzyć ciekawą iluzję pływającego mebla. Stolik o wymiarach 22,5x35x32 cm nie posiada podstawy, dzięki czemu jest dobrym rozwiązaniem nawet do najmniejszych sypialni. Równocześnie mebel posiada praktyczną półkę i pojemną szufladę, która pozwoli Ci zmieścić wszystkie potrzebne rzeczy.

Szafka nocna w kolorze drewna dąb dziki została wykonana wysokiej jakości płyty MDF. Metalowe prowadnice z pełnym wysuwem zapewniają łatwy dostęp do zawartości szuflady oraz gwarantują cichy domyk. Geometryczna konstrukcja sprawia, że mebel stanowi efektowne przedłużenie i wykończenie łóżka.

Wymiary
Głębokość 22,5 cm
Szerokość 32 cm
Wysokość 32,5 cm
Waga 7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona