Szafka nocna Ashton – niewielki mebel, który nada charakter pomieszczeniu

Niewielka i zgrabna szafka nocna Ashton to mebel, który z uwagi na nieduże gabaryty zmieści się nawet w małym metrażowo pokoiku. Pasuje jako praktyczna szafka koło łóżka, ale świetnie sprawdzi się również w salonie, jadalni, pokojach hotelowych. Można ukryć w niej wiele drobiazgów albo potraktować jako praktyczną szafkę obok łóżka, w której trzymamy książkę, pilota do TV, lekarstwa, kosmetyki i wiele innych przydatnych rzeczy. Najlepiej sprawdza się we wnętrzach w stylu klasycznym, kolonialnym, retro a nawet nowoczesnym.

Szafka nocna Ashton jest zrobiona z drewna akacjowego, MDF i forniru. To oryginalnie intarsjowany mebel w kształcie skrzynki, umieszczonej na drewnianych nóżkach. Mosiężne uchwyty ułatwiają użytkowanie tego wyjątkowego mebla. Kolor szafki to głęboki odcień ciemnego brązu. Jej wymiary wynoszą: 60 × 45 × 60 cm.

Szafka nocna Ashton doskonale prezentuje się w towarzystwie innych mebli z tej kolekcji – na przykład łóżek. Jednocześnie jej kolor jest na tyle neutralny, że pasuje zarówno do jasnych wnętrz, jak i tych w bardziej nasyconych barwach.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 60 cm
Waga 23 kg
Do pobrania