Szafka nocna Capella – niewielki i stylowy mebel do sypialni

Efektowna szafka nocna Capella to mebel, który świetnie współgra z łóżkami z tej samej kolekcji oraz innymi meblami typu komoda czy regał. Niebanalna kolorystyka wyróżnia ją spośród wielu innych szafek o tym samym zastosowaniu. Design sprawia, że szafka nocna Capella najlepiej nadaje się do aranżacji w stylu rerto, vintage, nowoczesnym i klasycznym. Pasuje do sypialni, gdzie w sąsiedztwie łóżka może być meblem niezwykle funkcjonalnym i skrywać wiele drobiazgów, ale całkiem nieźle prezentuje się również w salonie czy pokoju młodzieżowym.

Szafka nocna Capella jest zrobiona z drewna akacjowego, płyty MDF i metalu. Ma bardzo prostą budowę, wygląda jak kwadratowa skrzynka na dość wysokich, metalowych nóżkach. Ma jedną otwartą półkę i jedną szufladę, której front ozdobiony jest wzorem poziomych lameli. Szafka jest w kolorach: tundra Grey i czarnym (nogi). Wymiary wynoszą: 55 × 40 × 55 cm.

Ta szafka sprawdzi się w eleganckich pokojach hotelowych, gdzie może stać pomiędzy łóżkami z tej samej serii. W domu może służyć również jako element dekoracyjny – na przykład z oryginalnym kwiatkiem postawionym na górze.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 55 cm
Waga 47 kg
Do pobrania