Szafka nocna Capella – niewielki i stylowy mebel do sypialni

Efektowna szafka nocna Capella to mebel, który świetnie współgra z łóżkami z tej samej kolekcji oraz innymi meblami typu komoda czy regał. Niebanalna kolorystyka wyróżnia ją spośród wielu innych szafek o tym samym zastosowaniu. Design sprawia, że szafka nocna Capella najlepiej nadaje się do aranżacji w stylu rerto, vintage, nowoczesnym i klasycznym. Pasuje do sypialni, gdzie w sąsiedztwie łóżka może być meblem niezwykle funkcjonalnym i skrywać wiele drobiazgów, ale całkiem nieźle prezentuje się również w salonie czy pokoju młodzieżowym.

Szafka nocna Capella jest zrobiona z drewna akacjowego, płyty MDF i metalu. Ma bardzo prostą budowę, wygląda jak kwadratowa skrzynka na dość wysokich, metalowych nóżkach. Ma jedną otwartą półkę i jedną szufladę, której front ozdobiony jest wzorem poziomych lameli. Szafka jest w kolorach: tundra Grey i czarnym (nogi). Wymiary wynoszą: 55 × 40 × 55 cm.

Ta szafka sprawdzi się w eleganckich pokojach hotelowych, gdzie może stać pomiędzy łóżkami z tej samej serii. W domu może służyć również jako element dekoracyjny – na przykład z oryginalnym kwiatkiem postawionym na górze.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga jedynie montażu nóg.

 

 

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 55 cm
Waga 47 kg
Do pobrania