Szafka nocna Capella – prosta i jednocześnie pełna uroku

Prosty, niewielki mebel, jakim jest szafka nocna Capella to świetne rozwiązanie do sypialni i pokoi hotelowych. Najlepiej prezentuje się w stylu retro i vintage, ale pasuje również do wnętrz nowoczesnych, klasycznych, a nawet minimalistycznych. Praktyczna szuflada pomieści w swoim wnętrzu wiele potrzebnych drobiazgów, a na górze można postawić ciekawy bibelot, zdjęcie w ramce, figurkę lub kwiatki. Choć jest niewielka, nadaje przyjemnego charakteru pomieszczeniu i dodaje uroku wystrojowi.

Szafka nocna Capella wykonana została z drewna akacjowego, płyty MDF oraz metalu. Szafka charakteryzuje się wysokimi metalowymi, lakierowanymi nogami, co jest dość nietypowe jak na mebel tego rodzaju. Pod kwadratowym blatem znajduje się szuflada, której front zdobi prążkowane drewno. Szafka nocna Capella jest w kolorach szarym tundra Grey i czarnym (elementy metalowe). Wymiary to: 50 × 50 × 50 cm.

Ta ciekawa szafka idealnie zgrywa się z łóżkami z tej serii, a także innymi meblami, których fronty zdobi prążkowane drewno. Pasuje do niemal każdej kolorystyki wystroju.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga jedynie montażu nóg.

 

 

Wymiary
Głębokość 50 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm
Waga 30 kg
Do pobrania