Stolik nocny Colorado – mały, ale istotny element sypialni

Seria Colorado oferuje ponadczasowe drewniane meble z wyraźnie widocznym usłojeniem, które wyglądają interesująco zarówno w salonie, pokoju młodzieżowym, jak i sypialni.

 

Stolik nocny to niewielki mebel, który ma ogromne znaczenie. To na nim trzymasz wszystkie przedmioty, które musisz mieć pod ręką zarówno przed snem, jak i tuż po przebudzeniu.

 

Stolik nocny Colorado o wymiarach 44 x 48 x 40 cm wyposażony został w obszerną szufladę wyposażoną w mechanizm cichego domyku. Szczególnie przydatny w pomieszczeniu, które ma sprzyjać wyciszeniu i wypoczynkowi. Drewniany uchwyt w kształcie gałki stanowi spójną całość ze stylistyką mebla.

 

W szufladzie wygodnie przechowasz okulary, kosmetyki czy stopery. Blat to doskonała przestrzeń na lampkę czy telefon, a książki i czasopisma odłożysz na dolną półkę. Dzięki temu wnętrze sypialni pozostanie uporządkowane i nic nie zaburzy Twojego komfortu.

 

Kolekcja Colorado pozwoli Ci umeblować sypialnię, salon czy jadalnię i w pełni cieszyć się estetyką i funkcjonalnością domowej przestrzeni.

 

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 48 cm
Wysokość 44 cm
Waga 14 kg
Do pobrania