Szafka nocna Flow – prosty i przydatny element wyposażenia wnętrza

Szafka nocna Flow charakteryzuje się prostym, nowoczesnym i efektownym designem, dzięki któremu łatwo dopasować ją do różnych aranżacji. Najlepiej nadaje się do wnętrz w stylu nowoczesnym, loftowym, skandynawskim i klasycznym. Umieszczenie jej w sypialni pozwoli na schowanie tam potrzebnych drobiazgów lub rzeczy, dla których ciężko znaleźć miejsce gdzieś indziej. Szafka nocna Flow może również znaleźć się w salonie albo pokoju hotelowym szczególnie w połączeniu z pasującym do niej stylem łóżkiem.

Szafka nocna Flow jest zrobiona z drewna akacjowego, MDF i metalu. Ma metalowe połączone u dołu metalowe nogi, praktyczną, pojemną szufladę z wygodnym uchwytem i jedną otwartą dużą półkę. Wyraźny rysunek desek na powierzchni drewna jest jedyną i wystarczającą ozdobą. Szafka ma kolor piaskowy. Nogi są czarne. Wymiary to: 55 × 40 × 60 cm.

Idealna do sypialni, zwłaszcza w towarzystwie łóżka Flow i innych mebli z tej serii, jak choćby komoda. Ten sam wzór i kolor drewna pozwoli na uzyskanie upragnionej harmonii we wnętrzu.

Mebel  nie wymaga montażu, jest wysyłany w całości zmontowany przez producenta.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 60 cm
Waga 25 kg
Do pobrania