Szafka nocna Frija – udoskonal swoją sypialnię

 

Jeśli cenisz funkcjonalne i harmonijne wnętrza, to nie możesz zapomnieć o wyposażeniu swojej sypialni w niewielki, ale bardzo istotny element. Element, który nie tylko dopełni estetykę strefy snu, ale też nada jej praktycznego wymiaru.

Szafka nocna Frija to uroczy mebel, który doskonale sprawdzi się w skandynawskich aranżacjach. Blat w kolorze dąb artisan świetnie koresponduje z frontem i korpusem w odcieniu sosny andersen. Całość uzupełniają kontrastowe uchwyty z metalu. Są one bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu i trwałe.

Szafka nocna Frija została zaprojektowana w bardzo przemyślany sposób. Pojemna szuflada posiada prowadnice z cichym domykiem, co pozwala korzystać z niej w bezgłośny sposób. To bardzo istotne zwłaszcza w nocy lub późnym wieczorem, kiedy nie chcesz obudzić śpiących domowników.

Stabilny blat szafki nocnej Frija to idealne miejsce na lampkę, budzik czy okulary, półka pod nim pozwoli Ci swobodnie ukryć telefon lub tablet, a szufladę możesz potraktować jako mini biblioteczkę. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom tego niewielkiego mebla wszystko będziesz mieć pod ręką, co znacznie usprawni zarówno zasypianie, jak i sprawną pobudkę.

Prosta forma, subtelność i ponadprzeciętna użytkowość szafki nocnej Frija sprawią, że Twoja sypialnie będzie idealnym miejscem do wypoczynku.

 

Stwórz wraz z innymi meblami z serii Frija wymarzoną sypialnię i ciesz się doskonałą jakością snu.