Szafka nocna / toaletka Leyla – stylowe puzderko na kosmetyki

Szafka nocna Leyla z jednej strony jest kompaktowa, a z drugiej niezwykle użyteczna. Sprawdzi się nawet w niewielkiej sypialni, gdzie pomoże wygospodarować spokojną chwilę tylko dla siebie!

Szafka do sypialni opiera się na stabilnej, metalowej podstawie malowanej proszkowo na czarno. Element ten wpływa na nowoczesny, nieco industrialny charakter mebla. Stelaż został tak zaprojektowany, że pod szafką zmieści się na przykład miękki tapicerowany puf – daje to dodatkową oszczędność miejsca. Korpus zrobiony jest z płyty MDF pokrytej okleiną imitującą drewno dębowe, dzięki czemu toaletka wprowadza w pokoju przytulny klimat.

Prosta, nowoczesna forma zachwyca również pomysłowym wnętrzem. Szafka otwierana jest od góry. W środku znajduje się okrągłe lusterko, dzięki któremu wygodnie zrobisz lub zmyjesz makijaż. Kosmetyki przechowasz w czterech praktycznych przegródkach – ułatwiają one utrzymanie porządku.

Designerska toaletka, która zajmuje minimalną ilość miejsca, posłuży również jako podręczny stolik nocny. Gdy już nałożysz na twarz ulubiony krem, zamknij szafkę i połóż na blacie telefon lub książkę.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 77 cm
Waga 12 kg
Do pobrania