Szafka nocna Linnea to przepis na sypialnię marzeń

W Twojej sypialni brakuje mebla, na który mógłbyś odłożyć ulubioną książkę, szklankę wody czy schować najpotrzebniejsze bibeloty? Prostokątny stolik nocny Linnea to łatwy sposób na zorganizowanie przestrzeni. Mebel utrzymany w minimalistycznym, klasycznym stylu jest na tyle uniwersalny, że doskonale sprawdzi się w każdym skandynawskim, nowoczesnym, rustykalnym czy industrialnym wnętrzu.

Biała szafka nocna Linnea to definicja ponadczasowości. Model został wykonany z białej płyty MDF lakierowanej UV. Dzięki wykorzystaniu takiego materiału prostokątny stolik cechuje się dużą wytrzymałością i łatwością w utrzymaniu w czystości.

Szafka o wysokości 62,8 cm, szerokości 45 cm oraz głębokości 34 cm posiada jedną szufladę z ozdobną, srebrną gałkę oraz półkę. Do Ciebie należy decyzja, które przedmioty wyeksponować, a jakie drobiazgi skryć przed światłem dziennym.

Prosta forma mebla oraz neutralna kolorystyka stanowią o jego funkcjonalności. Znalezienie łóżka, komody czy fotela pasującego do stolika nocnego Linnea to bułka z masłem!

Wymiary
Głębokość 34 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 62,8 cm
Waga 12.8 kg
Do pobrania