Szafka nocna Loano – urozmaica aranżację sypialni

Szafka nocna z szufladami świetnie sprawdza się w miejscu nocnego wypoczynku. Schowasz do niej mnóstwo drobiazgów, a na blacie ustawisz lampkę i dekoracje. Szafka nocna Loano doda też wnętrzu wyjątkowego uroku – zdziwisz się, jak ten niewielki mebel odmieni Twoją sypialnię!

Szafka jest zrobiona z naturalnego drewna i płyty MDF. Wyrazistości dodają jej czarne, metalowe nogi i uchwyty. Ciepły kolor bryły – surowe, jasne drewno – to na tyle uniwersalna propozycja, że bez problemu dopasujesz mebel do pozostałych elementów wyposażenia.

Szafka do sypialni ma wymiary 50 × 74 × 31 cm. Ten kompaktowy mebel sporo jednak pomieści. Wszelkie drobiazgi – leki, chusteczki, książkę – schowasz w trzech szufladach. Na pewno nie umknęły Twojej uwadze ich dekoracyjne fronty. Wzory nadają szafce nietuzinkowy charakter i stanowią detal, który ożywi całe pomieszczenie.

Jaki styl wnętrzarski sprawia, że Twoje serce zaczyna bić szybciej? Wyrazisty loft, urokliwe boho, stonowane scandi, a może sentymentalne retro? Mamy dobrą wiadomość! Drewniana szafka nocna na nóżkach pasuje do nich wszystkich!

Wymiary
Głębokość 31 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 74 cm
Waga 8 kg
Do pobrania