Szafka nocna Loano – urozmaica aranżację sypialni

Szafka nocna z szufladami świetnie sprawdza się w miejscu nocnego wypoczynku. Schowasz do niej mnóstwo drobiazgów, a na blacie ustawisz lampkę i dekoracje. Szafka nocna Loano doda też wnętrzu wyjątkowego uroku – zdziwisz się, jak ten niewielki mebel odmieni Twoją sypialnię!

Szafka jest zrobiona z naturalnego drewna i płyty MDF. Wyrazistości dodają jej czarne, metalowe nogi i uchwyty. Ciepły kolor bryły – surowe, jasne drewno – to na tyle uniwersalna propozycja, że bez problemu dopasujesz mebel do pozostałych elementów wyposażenia.

Szafka do sypialni ma wymiary 50 × 74 × 31 cm. Ten kompaktowy mebel sporo jednak pomieści. Wszelkie drobiazgi – leki, chusteczki, książkę – schowasz w trzech szufladach. Na pewno nie umknęły Twojej uwadze ich dekoracyjne fronty. Wzory nadają szafce nietuzinkowy charakter i stanowią detal, który ożywi całe pomieszczenie.

Jaki styl wnętrzarski sprawia, że Twoje serce zaczyna bić szybciej? Wyrazisty loft, urokliwe boho, stonowane scandi, a może sentymentalne retro? Mamy dobrą wiadomość! Drewniana szafka nocna na nóżkach pasuje do nich wszystkich!

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.

Wymiary
Głębokość 31 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 74 cm
Waga 8 kg
Do pobrania