Szafka nocna Maze – idealna do sypialni i hotelu

Stylowa i efektowna szafka nocna Maze jest nie tylko praktycznym meblem, w którym można schować wiele drobiazgów, ale także świetnie wygląda. Dzięki wykonaniu i nietypowym wzorom na frontach wyróżnia się spośród wielu mebli. Szuflada i półka są pojemne, pomieszczą różne przedmioty jak dokumenty, książki, kosmetyki czy biżuterię. Na górze można postawić ozdobną figurkę, zdjęcie w ramce albo kwiatek doniczkowy. Szafka nocna Maze pasuje do sypialni, salonu i pokoi hotelowych, stylizowanych na retro. Idealna do aranżacji retro, vintage, klasycznych i kolonialnych.

Szafka nocna Maze jest z drewna akacjowego, płyty MDF i metalu. Ma kształt kwadratowej skrzynki na dość wysokich metalowych nóżkach. Nóżki nie tylko dodają lekkości, ale mają również ozdobny złoty dekor. Szuflada zamyka się na cichy domyk, a otwarta półka jest pojemna. Front szuflady ma ozdobny wzór kratki, wyżłobiony w drewnianej powierzchni. Kolory szuflady to jasny brąz, czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 55 × 40 × 55 cm.

Idealnie komponuje się z innymi meblami z kolekcji Maze, szczególnie z łóżkiem z ozdobionym tym samym wzorem wezgłowiem, komodami i konsolą. Jest wymarzonym meblem do sypialni w stylu retro.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 55 cm
Waga 20 kg
Do pobrania