Szafka nocna Neno – miej wszystko pod ręką

Sypialnia to pomieszczenie, które zapewnia wypoczynek i relaks. Powinna być ona wygodna, funkcjonalna i dopasowana do Twoich potrzeb. Zadbaj nie tylko o komfortowy sen, ale również o to, by mieć wszystko na wyciągnięcie ręki.

 

Szafka nocna Neno w kolorze dąb sonoma to kompaktowy mebel, który pozwoli Ci udogodnić przestrzeń sypialni. Jej niewielkie wymiary (40 x 45,5 x 35,5 cm) sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń. Ponadczasowy, prosty styl doskonale współgra z większością sypialnianych aranżacji.

 

Szafka nocna to wygodne miejsce na lampkę, która pozwoli Ci zatopić się w lekturze ulubionej książki lub czasopisma. Przestrzeń pod blatem może pełnić funkcję gazetownika, a dolna półka biblioteczki w wydaniu mini.

 

Na szafce postawisz zegar z budzikiem, który zadba o punktualne wstawanie, telefon czy stopery do uszu. Dzięki temu niepozornemu meblowi, sypialnia stanie się uporządkowana i gotowa do wieczornego relaksu.

 

Szafka Neno to produkt dla osób ceniących minimalistyczny design i jasne kolory. Uniwersalność mebla sprawia, że znajdzie swoje miejsce i zastosowanie w każdej sypialni.