Stolik nocny Prestige – kompaktowy mebel w Twojej sypialni

 

Dobry sen zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest komfort Twojej sypialni. Sypialnia to nie tylko wygodny materac i solidne łóżko, to również kolor ścian, dodatki i funkcjonalne meble.

Stolik nocny Prestige o wymiarach 44 x 48 x 40 cm to kompaktowy mebel, który pełni bardzo ważną funkcję. To na nim przechowasz wszystko, co jest Ci potrzebne zarówno przed snem, jak i tuż po przebudzeniu.

 

Stolik nocny wykonany został z drewna sosnowego. Jego struktura i wybarwienie w kolorze dębu nadadzą wnętrzu naturalność i przytulność. Tuż pod blatem ulokowana została pojemna szuflada. Przechowasz tam okulary, biżuterię, zegarek lub lekarstwa. Umieszczona na cichych prowadnicach ze spowalniaczem szuflada działa bezgłośnie, co jest szczególnie ważne w sypialni.

Czarny, matowy uchwyt wykonany przez renomowanego włoskiego producenta doskonale komponuje się z kolorystyką mebla. Metalowa gałka to gwarancja trwałości i komfortu podczas korzystania z szuflady.

Stolik nocny Prestige ma też półkę, która znajduje się na samym spodzie. Jest to idealne miejsce na książki, gazety czy czasopisma.

Na stabilnym blacie postawisz lampkę oraz odłożysz telefon, by móc w pełni delektować się wieczorną, wyciszającą lekturą.

 

Wyposaż sypialnię w inne meble z kolekcji Prestige i stwórz efektowną oraz komfortową przestrzeń do wypoczynku.

 

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 48 cm
Wysokość 44 cm
Waga 14 kg
Do pobrania