Szafka nocna Thais – praktyczny dodatek do sypialni

Szafka nocna Thais wyróżnia się nie tylko swoim designem, ale i pojemnością. Mimo swoich niewielkich rozmiarów wynoszących 36 × 30 × 59 cm zapewnia ona dużo miejsca do przechowywania. Na jej blacie znajdzie się miejsce na lampkę nocną, natomiast w licznych szufladach przestrzeń na drobiazgi i szpargały, które zawsze chce się mieć pod ręką.

Prezentowany mebel został wykonany z drewna sosnowego i płyty MDF. Wsparta na 15 cm nóżkach waży 6 kg, dzięki czemu jest niezwykle mobilna. Bez problemu można ją przenosić z sypialni do przedpokoju, gdzie również będzie stanowić praktyczny element wyposażenia.

Szafka nocna Thais to ciekawy i oryginalny mebel o nietuzinkowym designie. Jej wygląd sprawia, że udekoruje ona każdą sypialnię. Wyróżnia się małymi szufladkami o różnych wymiarach, kształtach i kolorach. Ozdobną funkcję pełnią także uchwyty otwierające szufladki. Całość konstrukcji utrzymana jest w stylu eko, nawiązuje ona również do modnego designu skandynawskiego. Świetnie będzie się ona komponować z łóżkami o prostych ramach, szafami z drzwiami przesuwnymi oraz designerskimi pufami i otomanami.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 59 cm
Waga 8.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona