Szafka wysoka Tapo – pomieści dużą lodówkę

 

We współczesnych kuchniach coraz częściej wybierane są lodówki do zabudowy. Rozwiązanie to przekłada się na wyjątkową estetykę wnętrza. Jeśli marzysz o spójnej, nowoczesnej aranżacji kuchni, postaw na kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka kuchenna o wymiarach 60 × 207 cm pomieści lodówkę z zamrażarką. Pamiętaj, że maksymalne wymiary urządzenia pod zabudowę wynoszą 56,7 × 178 cm. 

 

Szafka pod zabudowę lodówki to duża powierzchnia frontów w eleganckim kolorze biały ecru. Są wykonane z MDF-u wykończonego laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem, dzięki czemu wizualnie powiększają przestrzeń. Fronty typu tafla mają też tę zaletę, że są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu – nie ma tam żadnych niedostępnych zakamarków, dzięki czemu kuchnia dosłownie lśni czystością. Na podkreślenie zasługuje również odporność powłoki na lekkie zarysowania.

 

Wysoka szafka Tapo dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej, więc dopasujesz ją do wybranego modelu lodówki i możliwości aranżacyjnych Twojego wnętrza. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – zamówisz je na brw.pl.

 

 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 54.1 kg
Do pobrania