Szafka Sole – idealna pod piekarnik

Stwórz wyjątkową zabudowę kuchni z nowoczesną kolekcją Family Line z frontem Sole. Znajdziesz w niej szafki dolne, górne i pod zabudowę sprzętu AGD. Funkcjonalna (kosze cargo, ociekarka) i estetyczna przestrzeń (lakierowane fronty) to klucz do sprawnego i smacznego gotowania. Przekonaj się!

Niezbędny w każdej kuchni? Piekarnik! Tym bardziej, jeżeli lubisz ciasta, babeczki lub własnoręcznie pieczone mięso. Możesz postawić go pojedynczo, ale dużo lepiej prezentuje się oprawiony w szafkę podblatową pod zabudowę piekarnika. W ten sposób wraz z innymi szafkami stworzysz estetyczną zabudowę wnętrza.

Szafka kuchenna Sole o wymiarach 60x82 cm sprawdzi się w zabudowie kuchennej wyznaczając miejsce piekarnikowi. Takie rozwiązanie sprawia, że kuchnia prezentuje się gustownie, a sprzęt AGD staje się mniej widoczny lub odpowiednio podkreślony.

Gładkie fronty w kolorze biały połysk wykończone lakierem tworzą doskonałe dopełnienie korpusu w kolorze biały alpejski. Taka wersja kolorystyczna rozjaśnia i optycznie powiększa wnętrze.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 18.2 kg
Do pobrania