Szafka Sole – praktyczna zabudowa piekarnika

Kuchnia to Twoje królestwo, w którym najchętniej znikasz i przenosisz się w świat aromatów i smaków? Rozumiemy tez potrzebę stworzenia ergonomicznej przestrzeni, dlatego przychodzimy z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontami Sole.  To w niej łączy się ponadczasowy urok i funkcjonalne rozwiązania - kosze cargo, ociekarka (standard)

Szafka pod zabudowę piekarnika z 2 frontami (w tym jeden uchylny) to doskonały sposób na przechowywanie oraz obudowę sprzętu AGD. W ten sposób zyskujesz dwie pieczenie na jednym ogniu. Prawie dosłownie! Przechowuj w niej artykuły do gotowania, jak brytfankę, naczynie żaroodporne, blender lub robot kuchenny.

Potrzebujesz wysokiej zabudowy? Oto jest – szafka Sole o wymiarach 60x207 cm. Taki rozmiar sprawi, że możesz ją ustawić nawet w niewielkim wnętrzu praktycznie zagospodarowując każdy centymetr. Mebel oparty jest na nogach o wysokości 10 cm.

Biała, ciepła - drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: biały połysk, dąb arlington i orzech lincolna (fronty) / biały alpejski (korpus). Nowoczesnym akcentem jest także uchwyt zintegrowany z frontem.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana  z frontem otwieranym na lewo lub prawo i frontem uchylanym do góry.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Cokół w kolorze korpusu jest sprzedawany oddzielnie. Zamów go na brw.pl. 

Sole - wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 206.6 cm
Waga 52.35 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa/mdf
Grupa Sole