Szafka Tapo pod zabudowę piekarnika – miejsce na pyszne wypieki

 

Piekarnik w zabudowie to spójne i estetyczne wnętrze. Sprzęt wkomponowany w połyskujące szafki z kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo prezentuje się bardzo elegancko i zachęca do kulinarnych wyzwań. Makaronowa zapiekanka? Czekoladowe babeczki? W funkcjonalnej kuchni aż chce się piec!
 

Jeśli lubisz ergonomiczne rozwiązania, z pewnością ucieszy Cię fakt, że miejsce na piekarnik znajduje się na wysokości blatu. Dzięki temu nie musisz się schylać, by korzystać z urządzenia i z większą łatwością wyjmiesz ciężką blachę.


Praktyczne zagospodarowanie kuchennej przestrzeni? Wysoka zabudowa! Szafka Tapo o wymiarach 60 × 207 cm pomieści standardowej wielkości piekarnik i będzie stanowić praktyczne miejsce do przechowywania. Skorzystaj z 3 wygodnych szuflad, by poukładać w nich przybory do pieczenia, blachy i formy do ciasta. Powyżej wnęki na piekarnik masz do dyspozycji otwartą półkę – sprawdzi się jako miejsce na mikrofalę lub na przykład książki kulinarne. Uchylną szafkę za pełnym frontem przeznacz na rzadziej używane przedmioty.

 

Szuflady są wyposażone w system Sambox, dzięki czemu płynnie się wysuwają oraz wytrzymują obciążenie do 25 kg. Spokojnie zmieścisz więc jeszcze naczynie żaroodporne lub dodatkowy kilogram mąki. To ekonomiczne rozwiązanie możesz ulepszyć, dobierając amortyzator cichego domyku dostępny w opcji.

 

Szafka kuchenna Tapo z miejscem na piekarnik sprawdzi się w nowoczesnej kuchni za sprawą gładkich frontów typu tafla w kolorze antracyt ecru. Zostały one zrobione z płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Dzięki temu są odporne, podobnie jak fronty akrylowe, na lekkie zarysowania, wilgoć czy wyższą temperaturę. Połyskująca powierzchnia sprawia, że dodatkowo rozświetlają i optycznie powiększają wnętrze.
 

Do wykończenia szafki pod piekarnik potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 206,6 cm
Waga 76.13 kg
Do pobrania