Szafka kuchenna Top Line – piekarnik zawsze pod ręką

Jaka powinna wymarzona kuchnia? Efektowna, funkcjonalna i ergonomiczna. Taką zabudowę stworzysz wykorzystując meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Kolekcja charakteryzuje się prostym stylem, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami (kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad).

Co kryje w sobie szafka kuchenna Top Line pod zabudowę piekarnika? Przede wszystkim piekarnik, którego jest stylową oprawą. Do dyspozycji masz także 2 praktyczne szafki, w których możesz ustawić liczne naczynia, garnki, brytfankę czy drobny sprzęt AGD.

Szafka dostępna jest w wersji prawostronnej (tutaj) lub lewostronnej.

Do wyboru masz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza stanowi połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast druga łączy korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Postaw szafkę do zabudowy piekarnika z frontem Top Line w towarzystwie innych modułów z kolekcji i twórz ergonomiczną przestrzeń dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny. 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 54.35 kg
Do pobrania