Szafka kuchenna Top Line – stylowa zabudowa piekarnika

Jak zabudować kuchnię, by była maksymalnie użytkowa? Wykorzystują dostępny metraż, kierując się funkcjonalnością poszczególnych brył i nie zapominając o stylu. Taką zabudowę stworzysz wykorzystując meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają się prostym stylem, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami (kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad).

Szafka kuchenna Top Line pod zabudowę piekarnika stanowi stylową oprawę dla sprzętu AGD. Ale to nie wszystko! Do dyspozycji masz także 2 praktyczne szafki, w których możesz ustawić dowolne naczynia, garnki, brytfankę czy drobny sprzęt AGD, taki jak blender i mikser.

Szafka dostępna jest w wersji prawostronnej lub lewostronnej (tutaj).

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę do zabudowy piekarnika z frontem Top Line zestaw z innymi elementami z kolekcji i stwórz ergonomiczną przestrzeń dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 206.6 cm
Waga 54.1 kg
Do pobrania