Szafka pod zabudowę piekarnika Verdi – miejsce na piekarnik i wszystkie przybory
 

Drożdżówki z owocami, kruche ciasteczka… Kto ich nie lubi? Możesz przygotować je wraz z rodziną w swojej nowej kuchni. Na pewno będą smakować wyjątkowo! Idealną obudową dla piekarnika jest wysoka szafka dostępna w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka pod zabudowę piekarnika o wymiarach 60 × 207 cm to sposób na uporządkowanie wnętrza. Wnęka pomieści standardowej wielkości urządzenie, a miejsce do przechowywania przyda się na kuchenne akcesoria. Do dyspozycji masz szafkę z uchylnym frontem, otwartą półkę, którą możesz przeznaczyć na mikrofalę oraz 3 praktyczne szuflady z pełnym wysuwem i cichym domykiem.

Szuflady wyposażone są w system Smartbox, który wyróżnia się udźwigiem do 40 kg. Spokojnie więc możesz trzymać w nich ciężkie blachy, żeliwne patelnie czy garnki.

Kuchnię urządzamy na lata, warto więc stawiać na uniwersalne rozwiązania, które nie wyjdą z mody po kilku sezonach. Stylowe, a przy tym ponadczasowe wzornictwo cechuje fronty Verdi. Są one wykonane z odpornej płyty MDF wykończonej w eleganckim macie. Wartym uwagi detalem jest też efektowna, dekoracyjna listwa. Zabudowa z wykorzystaniem tego typu szafek pasuje do różnych aranżacji, m.in. klasycznych, skandynawskich czy vintage. Za pomocą różnych materiałów wykończeniowych i dodatków możesz nadać im zupełnie nowy ton.

Do wykończenia wysokiej szafki pod piekarnik Verdi potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 74.04 kg
Do pobrania