Szafka pod zabudowę piekarnika Verdi – pomieści AGD i kuchenne akcesoria
 

Chcesz stworzyć w swojej kuchni wyjątkowy klimat, który przyciągnie gości i domowników? Zacznij od stylowej zabudowy, którą pomoże Ci stworzyć kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Wśród wielu brył o różnych rozmiarach i przeznaczeniu znajdziesz też wysoką szafkę pod zabudowę piekarnika. Zobacz, jakie zalety w sobie kryje!

Szafka o wymiarach 60 × 207 cm to patent na optymalne zagospodarowanie wnętrza. Dobrze wykorzystasz wysokość pomieszczenia, a we wnęce zmieści się standardowej wielkości piekarnik. Dzięki temu, że znajdzie się na wysokości blatu, jego użytkowanie będzie bardziej komfortowe – koniec ze schylaniem się po ciężkie blachy i naczynia.

Nie brakuje tu również miejsca do przechowywania – jeśli lubisz, gdy w kuchni blat jest estetycznie uprzątnięty, będzie to dobre rozwiązanie. Do dyspozycji masz małą szafkę z uchylnym frontem oraz większą szafkę przedzieloną praktyczną półką. Chcesz zainstalować mikrofalę? Wykorzystaj otwartą półkę! Możesz też wykorzystać tę przestrzeń na kolekcję książek kulinarnych lub dekoracyjne bibeloty.

Przy wyborze zabudowy kuchennej duże znaczenie mają takie cechy jak trwałość, solidność i uniwersalny wygląd. Wszystko to charakteryzuje fronty Verdi. Zostały one zrobione z wytrzymałej płyty MDF i wykończone w eleganckim macie. Kropkę nad i stanowi dekoracyjna listwa. Tego typu wzornictwo to gwarancja modnego wyglądu Twojej kuchni przez lata. Zabudowa może być podstawą aranżacji klasycznej, a za pomocą dodatków i materiałów wykończeniowych stworzysz wnętrze vintage lub skandynawskie.

Szafka kuchenna Verdi dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – znajdziesz je na brw.pl
 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 206,6 cm
Waga 53.63 kg
Do pobrania