Szafka RTV Ashton – praktyczny mebel w stylu retro

Szafka RTV Ashton to przede wszystkim uniwersalny mebel pod telewizor, a w następnej kolejności praktyczny schowek na drobiazgi. Idealna do każdego pokoju czy gabinetu. Bardzo stabilna i wyposażona w szufladki i półki, które mogą służyć jako miejsce na przydatne rzeczy jak pilot do TV, program TV, gazety, dokumenty i różne inne rzeczy, dla których brakuje miejsca gdzie indziej. Szafka RTV Ashton to stylowy mebel, który sprawdzi się w stylu retro, vintage, klasycznym, eklektycznym. Nadaje charakteru pomieszczeniom.

Szafka RTV Ashton jest zrobiona z drewna akacji. Ma podłużny kształt, osadzona jest na dość wysokich, charakterystycznych nóżkach. Szafka jest intarsjowana i to stanowi jej największą ozdobę. Dwie szufladki mają uchwyty z mosiądzu, pośrodku znajdują się dwie odsłonięte półki a drugiej strony przesuwne drzwiczki ze wzorem jodełki. Kolor szafki – ciemny brąz. Wymiary to: 165 × 45 × 55 cm.

Ta stylowa szafka stworzy wspaniałą kompozycję z innymi meblami Ashton lub meblami utrzymanymi w podobnym odcieniu brązu. Dobrze wygląda na stonowanym tle (beż, szarość, biały), jak i w żywych barwach jak czerwień, pomarańczowy, zielony.

Mebel  nie wymaga montażu, jest wysyłany w całości zmontowany przez producenta.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 165 cm
Wysokość 55 cm
Waga 43 kg
Do pobrania