Szafka rtv Baylar – 1 duetu multimedialnego

Wymarzone mieszkanie już masz, pozostało tylko jego umeblowanie? Zajmiemy się tym! W naszej ofercie znajdziesz kolekcję Baylar, z którą urządzisz salon i sypialnię w stylu solidnym. Wyróżniają ją geometryczne bryły, ponadczasowa, ciemna kolorystyka oraz pogrubiane boki korpusu i blatu przyciągają spojrzenia lokatorów i gości.

Jesteś prawdziwym kinomaniakiem? My też! Dlatego dokładamy starań, aby w naszych kolekcjach znalazła się ona – szafka RTV. Baylar wyróżnia się szerokim, pogrubianym blatem, na którym możesz ustawić telewizor lub dekoracje, jeżeli odbiornik zdecydujesz się zawiesić na ścianie.

Szafka rtv o wymiarach 135 x 60 cm posiada:

- 2 szafki na sprzęt elektroniczny, kolekcję płyt lub pady,

- 1 praktyczną półkę, którą możesz przeznaczyć na konsolę lub dekoder, a może właśnie wyeksponujesz posiadane filmy w wydaniach DVD?

Funkcjonalna, ale i stylowa szafka pod telewizor zachwyci Cię dodatkowymi listwami na bokach korpusu i blacie, które stanowią solidną oprawę dla frontów. To wszystko w wybarwieniu dąb monastery. Ozdobna, ryflowana listwa nadaje charakter całości. Podkreśli ją energooszczędne oświetlenie LED umieszczone pod listwą.

O wygodę podczas użytkowania zadbaliśmy, dodając hamulce do zawiasów, które cicho domykają fronty.

Szafka RTV Baylar prezentuje się doskonale solo, ale jeżeli chcesz stworzyć większą zabudowę, to dobierz do niej witrynę, komodę lub szafę z modnej kolekcji Baylar. W ten sposób zyskasz spójną i funkcjonalną zabudowę salonu lub sypialni.

Wymiary
Głębokość 42,5 cm
Szerokość 135 cm
Wysokość 60 cm
Waga 35.9 kg
Do pobrania