Szafka RTV Capella – pojemna i przydatna w każdym domu

Szafka RTV Capella charakteryzuje się ciekawym designem i bardzo modną kolorystyką, która daje wiele możliwości aranżacyjnych. Szafka pasuje do salonu, sypialni i każdego dowolnego pokoju. Jest stylowa i efektowna. Półki pozwalają na przechowywanie różnych potrzebnych drobiazgów, nie tylko tych związanych ze sprzętem rtv, ale również dokumentów, programów TV i wielu innych rzeczy. Szafka RTV Capella idealnie wkomponuje się w wystrój w stylu retro, vintage, nowoczesnym i klasycznym.

Szafka RTV Capella jest zrobiona z drewna akacji i płyty MDF. Nóżki szafki są z lakierowanego metalu i dodają meblowi lekkości. Większość półek jest zakryta dzięki drzwiczkom na cichy domyk. Jest tu również otwarta półka. Wycięte w tylnej ściance otwory pozwalają na estetyczne umieszczenie kabli, a przy tym służą jako wentylacja. Kolor szafki to odcień szarego - Tundra Grey. Wymiary wynoszą: 130 × 45 × 50 cm.

To idealna szafka do salonu retro urządzonego w chłodnej, ciemnej kolorystyce. Pasuje do mebli z elementami metalowymi i świetnie komponuje się z innymi meblami z tej kolekcji.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga jedynie montażu nóg.

 

 

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 130 cm
Wysokość 50 cm
Waga 74 kg
Do pobrania