Stolik RTV Colorado – wymarzony salon na wyciągnięcie ręki

 

Czego wymagasz od idealnego mebla pod telewizor? Elegancji, funkcjonalności i stabilności? Wszystko to otrzymasz, wybierając szafkę pod telewizor z kolekcji Colorado.

Stolik RTV o wymiarach 44 x 180 x 45 cm to wykonany z lakierowanego drewna sosnowego mebel, który został zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób. Znajdzie na nim miejsce, nie tylko telewizor, ale też kino domowe, dekoder czy konsola do gier.

Dodatkowo pod blatem znajduje się, podzielona na dwie strefy, półka. Jest ona idealna na piloty lub czasopisma. Jeśli lubisz kolekcjonować płyty z muzyką lub grami to 4 głębokie szuflady pomieszczą Twoje zbiory. To również przestrzeń na wszystko, co związane jest z rodzinną rozrywką w salonie. W szufladach umieścisz puzzle, planszówki czy łamigłówki.

 

Komfort codziennego użytkowania mebla zapewniają prowadnice z cichym domykiem i drewniane uchwyty. Pierwsze pozwolą Ci bezgłośnie otwierać i zamykać szuflady, a drugie zapewniają trwałe i wygodne użytkowanie.

Wysokie, ścięte nóżki sprawiają, że mebel wygląda lekko. Poza tym łatwo dotrzesz do podłogi pod stolikiem RTV i umyjesz ją lub odkurzysz.

 

Dobierz inne elementy z serii Colorado i stwórz wymarzony salon, sypialnię lub pokój młodzieżowy.

 

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 180 cm
Wysokość 44 cm
Waga 45 kg
Do pobrania