Szafka RTV Dodson – dla konesera wizualnych doznań

Zaaranżuj salon w optymalny sposób i uczyń z niego domowe centrum rozrywki. Salon to multifunkcyjne pomieszczenie, które zbliża członków rodziny. Spraw, by wspólne oglądanie filmu lub granie w ulubione gry na konsoli odbywało się w komfortowej przestrzeni.

 

Szafka RTV z kolekcji Dodson pozwoli Ci idealnie rozplanować ustawienie niezbędnych sprzętów audio-video, ale też zauroczy niebanalnym designem. Stwórz miejsce, które zachwyci stylem i funkcjonalnością!

 

Szafka o wymiarach 160 x 50,5 x 40,5 cm to idealna propozycja, jeśli chcesz, by Twoje wnętrze było nowoczesne i oryginalne. Świetnie sprawdzi się w stylu loftowym czy industrialnym. Prosta forma szafki RTV zwróci uwagę gości i doda wnętrzu charakteru.

 

Wykonany z dbałością o szczegóły mebel to połączenie czerni i naturalnego odcienia dębu Artisan. Metalowe uchwyty i nieszablonowe nóżki nadają szafce RTV interesujący wygląd. Drzwiczki wyposażone zostały w zawiasy z cichym domykiem, które poprawiają komfort codziennego użytkowania. Na odkrytych półkach swobodnie umieścisz dekoder, konsolę lub router Wi-Fi, a w szafkach schronienie znajdzie Twoja kolekcja gier lub filmów.

 

Spraw, by Twój salon stał się jeszcze bardziej praktyczny i atrakcyjny, dobierając inne elementy kolekcji Dodson. Komoda, ława lub witryna dopełnią przestrzeń, podkreślając jej loftowy klimat.

 

Wymiary
Głębokość 40,5 cm
Szerokość 160 cm
Wysokość 50,5 cm
Waga 38.55 kg
Do pobrania