Szafka rtv Elise – funkcjonalny i nowoczesny element wyposażenia wnętrza

Marzysz o niezwykle praktycznej, a zarazem stylowej przestrzeni Twojego salonu, sypialni bądź pokoju gościnnego? Szafka rtv Elise łączy w sobie skandynawski charakter oraz wyjątkowe materiały, dzięki czemu prezentuje się w bardzo oryginalny i ponadczasowy sposób. Umieszczona w Twojej przestrzeni sprawi, że cała aranżacja zyska na atrakcyjności. Ciesz się jej obecnością i pozwól, aby w Twoim domu zapanował niecodzienny charakter!

Szafka składa się z niepowtarzalnych, wysokiej jakości materiałów, które prezentują się w gustowny sposób. Blat, rama oraz drzwiczki posiadają biały połysk i składają się z lakierowanej PU płyty MDF. Podstawą jest dąb matowy bejcowany PU lakierowany jesion. Półka została wykonana z wytrzymałego, przezroczystego szkła. Całość mebla posiada wymiary 180 × 45 × 46 cm.

Prezentowany stolik posiada schowki za przesuwnymi drzwiami znajdujące się na obu końcach mebla, z kolei w środkowej części znajduje się szklana półka. Znajdziesz w nim również otwór na przewody. Szafka Elise to synonim ponadczasowego stylu i praktycznych rozwiązań!

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 180 cm
Wysokość 45 cm
Waga 46.3 kg
Do pobrania