Szafka RTV Flow – efektowny mebel pod TV

Jeżeli szukasz nowoczesnego, prostego i pasującego do wielu rodzajów aranżacji mebla pod telewizor, szafka RTV Flow może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dość prosty, ale efektowny design, ciekawa kolorystyka, dobrze współgrająca z ciepłymi i zimnymi kolorami, to główne atuty szafki. Będzie się idealnie prezentować w otoczeniu w stylu nowoczesnym, loftowym, klasycznym czy nawet skandynawskim. Pojemne półki pomogą w zorganizowaniu przestrzeni w pokoju. Pasuje do wszystkich pokoi.

Szafka RTV Flow jest zrobiona z drewna akacjowego, MDF i metalu. Ma połączone ze sobą metalowe, stabilne nogi, przesuwne drzwi, za którymi możesz schować potrzebne rzeczy i dwie długie, odkryte półki, które mogą okazać się świetnym miejscem na akcesoria RTV lub gazety. Szafka RTV Flow ma kolory: piaskowy (drewno) i czarny (metal). Wymiary to: 150 × 45 × 50 cm.

Najlepiej prezentuje się w towarzystwie innych mebli z tej samej serii. Z uwagi na uniwersalną kolorystykę ładnie wygląda na każdym tle. Pasuje do salonów umeblowanych w drewnie.

Mebel  nie wymaga montażu, jest wysyłany w całości zmontowany przez producenta.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 150 cm
Wysokość 50 cm
Waga 67 kg
Do pobrania