Szafka RTV Flow – elegancki mebel w stylu loftowym pod telewizor

Szafka RTV Flow z pewnością spodoba się miłośnikom umeblowania w stylu loftowym. Połączenie metalu i drewna w pięknym, naturalnym kolorze daje idealny mebel do wyposażenia większego salonu lub gabinetu. Podłużne półki zmieszczą wiele potrzebnych rzeczy – od akcesoriów RTV po gazety czy albumy. Dzięki szafce Flow świetnie zorganizujesz sobie przestrzeń wokół siebie. Oprócz wnętrz w stylu loft, szafka RTV Flow może uzupełnić wystrój pokoju nowoczesnego, skandynawskiego, klasycznego.

Szafka RTV Flow jest wykonana z drewna akacji, MDF i metalu. Ma wygodne, dopasowane do całości uchwyty, dwoje przesuwnych drzwiczek, podłużne i pojemne półki oraz metalowy stelaż z połączonymi dołem nogami. Dodatkowy metalowy element pośrodku, podtrzymuje bryłę mebla i zapewnia mu stabilność. Szafka jest w kolorach piaskowym i czarnym. Wymiary wynoszą: 200 × 45 × 50 cm.

Ta nowoczesna szafka pasuje do jasnych i ciemnych wnętrz, powierzchni drewnianych, kamiennych, mebli z elementami metalowymi i wielu innych sprzętów. Szczególnie dobrze komponuje się z innymi meblami z tej serii.

Mebel  nie wymaga montażu, jest wysyłany w całości zmontowany przez producenta.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 200 cm
Wysokość 50 cm
Waga 73 kg
Do pobrania