Stolik pod TV Logan – modny i stylowy design

 

Stolik pod TV Logan o wymiarach 64,5 x 110 x 45 cm to mebel, który najbardziej kojarzy się ze stylistyką loftową czy industrialną, ale świetnie wpisze się też w aranżacje minimalistyczne czy glamour.

Wykonany z litego sosnowego drewna stolik pod TV imponuje stabilnością i wytrzymałością. Nowoczesny design podkreśla czarna, metalowa podstawa. Idealnie współgra ona z dębową kolorystyką mebla.

Na stabilnym blacie stolika ustawisz telewizor, głośniki i dekoder. Pod nim znajduje się półka, którą możesz wykorzystać do przechowywania pilotów czy gazet.

 

Dwie obszerne szuflady zostały wyposażone w mechanizm cichego domyku. Korzystając z nich, nie zakłócisz spokoju bliskim. Jest to przydatne zwłaszcza wieczorem lub w nocy. W szufladach przechowasz kolekcję płyt z muzyką czy filmami, czasopisma lub albumy ze zdjęciami.

Subtelne, metalowe uchwyty doskonale komponują się z charakterem mebla, tworząc spójną i efektowną całość.

Powierzchnie drewniane stolika pod TV Logan są bardzo łatwe w pielęgnacji, co przekłada się na wygodę w codziennym użytkowaniu.

 

Po kilku latach możesz przemalować mebel z litego drewna, by uzyskać kolorystykę dopasowaną do innej stylistyki wnętrza.

 

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 110 cm
Wysokość 64,5 cm
Waga 20 kg
Do pobrania