Stolik pod TV Logan – nowoczesność i funkcjonalność w Twoim salonie

 

Marzysz o modnym i wygodnym salonie, w którym odpoczniesz i spędzisz czas z bliskimi?

Stolik pod TV Logan o wymiarach 65 x 160 x 45 cm pozwoli Ci stworzyć loftową lub industrialną przestrzeń. Możesz dopasować go też do aranżacji w stylu minimalistycznym lub glamour.

 Mebel wykonano z litego sosnowego drewna, które cechuje duża wytrzymałość i solidność. Na jego stabilnym blacie ustawisz telewizor oraz głośniki kina domowego. Metalowa podstawa zestawiona została z wybarwieniem w kolorze dębu. Tworzy to niebanalny klimat i nadaje wnętrzu nowoczesny powab.

 

Pod blatem stolika pod TV Logan znajdują się 2 półki, na których możesz ustawić sprzęt multimedialny czy położyć piloty. 4 głębokie szuflady – po 2 z każdej strony – uwolnią Twój salon od porozrzucanych po nim przedmiotów. Ukryjesz tu wszystko, co zaburza estetykę pomieszczenia.

Szuflady zostały osadzone na prowadnicach z cichym domykiem. Zwiększa to komfort codziennego użytkowania. Nie obudzisz domowników i nie przeszkodzisz im w nauce czy pracy.

Metalowe uchwyty w kolorze czarnym idealnie komponują się z całością mebla, tworząc spójną całość.

Drewniane powierzchnie stolika RTV bardzo łatwo wyczyścisz. Równie proste, dzięki wysokiej podstawie, jest usunięcie zabrudzeń spod mebla. Dotrzesz tam z odkurzaczem lub mopem.

 

Po kilku latach możesz pomalować stolik pod TV z litego drewna i uzyskać efekt dopasowany do innej aranżacji wnętrza.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 160 cm
Wysokość 65 cm
Waga 25 kg
Do pobrania