Szafka RTV Malmo – czas na multimedia

Urządzanie wnętrz to może być dobra zabawa! Wystarczy, że wybierzesz podstawę – funkcjonalne meble i zaczniesz dobierać dodatki, które nadadzą ostateczny charakter całości. Sprawdź jaki efekt stworzysz kupując kolekcję Malmo, która posiada ozdobne listwy – ramy frontów charakterystyczne dla klasycznych wnętrz.

Twoim hobby są filmy i seriale, które śledzisz na bieżąco? A może przepadasz za meczami piłki nożnej i siatkówki? Przyjemnie jest je obejrzeć w zaciszu własnego domu. Potrzebujesz dużego telewizora i… szafki RTV Malmo, na której możesz go postawić.

Szafka rtv o wymiarach 128,5x 43,5 cm posiada:

- 2 otwarte przestrzenie na dekoder i konsolę lub kolorowe magazyny,

- 2 kompaktowe szuflady na płyty DVD, kable i ładowarki.

Jednolite wybarwienie sosna Randers zachwyca wielbicieli jasnych mebli i powłoki, odzwierciedlającej naturalne usłojenie drewna. Zastosowany laminat zachwyca zwiększoną odpornością na zarysowania.

Łatwe użytkowanie to zasługa nie tylko praktycznych uchwytów, ale też prowadnic z cichym domykiem, które zwalniają fronty w ostatniej fazie zamykania.

Szafka rtv Malmo to nieodłączny element salonu. Ustaw ją obok pozostałych mebli, dostępnych w kolekcji. Baw się i twórz funkcjonalną i efektowną zabudowę swojego salonu.

Wymiary
Głębokość 44,5 cm
Szerokość 128,5 cm
Wysokość 43,5 cm
Waga 31.95 kg
Do pobrania