Szafka RTV Massa — postaw na wysoką jakość oraz nowoczesny design

Dostępna w naszej ofercie szafka RTV Massa to mebel, którego nie może zabraknąć w Twoim domu! Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, klasycznych, eleganckich, a także minimalistycznych wnętrzach, takich jak: salon, gabinet czy sypialnia. W każdym z nich doskonale się odnajdzie i zdecydowanie podkreśli walory estetyczne pomieszczenia.

Szafka RTV Massa została stworzona z trwałych materiałów, które zapewnią wysoką jakość użytkowania. Wymiary szafki: szerokość: 160 cm, głębokość: 45 cm, wysokość: 55 cm.

Nowoczesna szafka RTV Massa posiada otwartą przestrzeń z półkami, które w tylnej części mają otwory umożliwiające przeciągnięcie kabli. W drugiej części mebla znajdują się pojemne szafki z cichym domykiem.

Funkcjonalna przestrzeń to przede wszystkim przemyślana aranżacja z udziałem praktycznych mebli. Szafka RTV Massa zapewni stabilne miejsce pod telewizor, jednocześnie umożliwiając przechowywanie gier, gadżetów czy dodatków. To niezwykle oryginalny mebel, który doskonale sprawdzi się w Twoim mieszkaniu.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 160 cm
Wysokość 55 cm
Waga 43 kg
Do pobrania