Szafka RTV Maze – estetyczny mebel pod telewizor

Stylowa i niebanalna szafka RTV Maze to mebel, obok którego nikt nie przechodzi obojętnie. Jego interesujący design sprawdzi się w otoczeniu w stylu retro, vintage, klasycznym, kolonialnym. Delikatne zdobienia są dość nietypowe, dzięki czemu szafka RTV Maze jeszcze bardziej zyskuje na charakterze. Drzwiczki, szuflady i otwarte półki kryją dość dużą przestrzeń użytkową, która przyda się nie tylko na akcesoria RTV, ale także różne drobiazgi, gazety, dokumenty. Można postawić ją w salonie, sypialni, pokoju hotelowym.

Szafka RTV Maze jest wykonana z drewna akacji, płyty MDF i metalu. Całość ma prostokątny kształt z dwiema praktycznymi szufladami, dwiema otwartymi półkami i drzwiczkami. Fronty zdobione są charakterystycznymi żłobieniami w kształcie krateczki. Metalowe nóżki są cienkie i ozdobione na dole złotymi elementami. Szafka jest w kolorach: jasny brąz (drewno), czarny i złoty (nóżki). Wymiary wynoszą: 160 × 45 × 55 cm.

Ta niebanalna szafka to prawdziwa ozdoba salonu retro. Sprawdza się w ciepłej kolorystyce i w otoczeniu podobnych mebli. Można zestawiać ją z innymi meblami Maze.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 160 cm
Wysokość 55 cm
Waga 49 kg
Do pobrania