Szafka RTV Maze – nietuzinkowy mebel do salonu

Oryginalna szafka RTV Maze ma design, który czerpie pełnymi garściami ze stylu retro i vintage i do pomieszczeń w takich aranżacjach pasuje najbardziej. Oprócz tego jest dobrym wyborem do wnętrz klasycznych i kolonialnych. Ciepła kolorystyka szafki pięknie współgra zarówno z ciemnymi, jak i jasnymi wnętrzami, urządzonymi w głębokich barwach. Szafka RTV Maze jest dość długa, dlatego bez trudu pomieści odbiornik TV i potrzebne akcesoria. Zakryte drzwiczkami półki i szuflady ukryją w swoich wnętrzach wiele drobiazgów. Najlepiej sprawdza się w salonie, sypialni, pokojach hotelowych.

Szafka RTV Maze jest wykonana z drewna akacjowego, płyty MDF i metalu. Cała bryła mebla opiera się na pięciu cienkich metalowych nóżkach (w tym jedna pośrodku). Cztery pozostałe nóżki mają delikatny, złoty akcent. Szafka ma dwoje drzwiczek, dwie szuflady i dwie odkryte półki z otworami na kable. Fronty ozdobione są wzorem kratki na drewnie. Kolory: jasny brąz (drewno), czarny i złoty (nogi). Wymiary to: 200 × 45 × 55 cm.

Maze to szafka w stylu retro. Świetnie komponuje się z innymi drewnianymi meblami oraz meblami z tej samej serii. Pasuje do jasnych i ciemnych wnętrz mieszkalnych.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 200 cm
Wysokość 55 cm
Waga 62 kg
Do pobrania