Szafka RTV Mitra - dla miłośników skandynawskiego stylu

Szafka Mitra to klasyka w najlepszym skandynawskim wydaniu. Mebel wykonany został z wytrzymałej płyty MDF i lakierowanej, dębowej podstawy. Ustawione skośnie nóżki nadają mu oryginalny wygląd i przełamują ostre, prostokątne krawędzie blatu.

Szafka RTV Mitra, mimo designu w stylu retro, może być idealnym uzupełnieniem nie tylko do wnętrz urządzonych klasycznie. Sprawdzi się również w nowoczesnych aranżacjach. Biała obudowa szafki dobrze komponuje się z meblami i dekoracjami w różnych kolorach oraz optycznie rozświetla i powiększa pomieszczenie.

Szafka RTV Mitra wyposażona jest w dwie zamykane skrytki, dwa niezabudowane schowki i jedną półkę. Dzięki temu zapewnia dużo miejsca do przechowywania przedmiotów zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Dodatkowo posiada system zarządzania przewodami, który umożliwia zamaskowanie nieestetycznych kabli i utrzymanie ich we właściwym położeniu. Z tego względu może służyć do ustawienia sprzętu elektronicznego. Praktyczny mebel ułatwi utrzymanie porządku w salonie, jadalni, przedpokoju czy garderobie.