Szafka RTV Neno – podstawa dobrej rozrywki

Jeśli nie dysponujesz dużą przestrzenią, ale uwielbiasz porządek i ład, to meble z kolekcji Neno będą świetnym wyborem! Stanowią one doskonałe połączenie użyteczności i nowoczesnej stylistyki.

 

Salon to miejsce spotkań, wypoczynku i rozrywki. Funkcjonalność tego pomieszczenia to gwarancja optymalnego relaksu dla wszystkich domowników. Zorganizuj przestrzeń tak, by wszystko miało swoje miejsce i znajdowało się w zasięgu wzroku.

 

Szafka RTV Neno pozwoli Ci maksymalnie cieszyć się domowym seansem i pomoże uporządkować przestrzeń wokół telewizora. Dekoder, głośniki, piloty to przedmioty, które porozrzucane tworzą chaos i zaburzają harmonię pomieszczenia. Teraz znajdą one swoje miejsce na półkach szafki RTV. Usiądź wygodnie w fotelu i ciesz się ulubionym serialem w zorganizowanym wnętrzu.

 

Niewielkie gabaryty (80 x 42 x 35,5 cm) umożliwiają wstawienie mebla również do niedużego pokoju młodzieżowego. Szafka zapewnia wystarczająco dużo miejsca, by zmieścić konsolę do gier, kolekcję płyt czy sprzęt audio.

 

Nowoczesny i modny styl kolekcji Neno doskonale wkomponuje się w większość aranżacji, tworząc spójną całość. Biel to kolor, który nie ulega modom. Gwarantuje on nieprzemijającą świeżość i uniwersalność.