Szafka rtv Seaford - asymetrycznie i praktycznie

Geometryczna baza szafki rtv Seaford dała piękny efekt w postaci mebla z jednej strony prostego, z drugiej stylowego i absolutnie wystarczającego. Podstawę szafki Seaford stanowi malowany proszkowo metalowy stelaż. Umieszczono na nim w asymetryczny sposób trzy półki, które tworzą wygodne miejsce do przechowywania, ale również eksponowania. Salonowe dekoracje sprawdzą się tu doskonale.

Zarówno półki, jak i górny blat szafki wykonano z popielatej melaniny, co zapewnia meblowi trwałość i daje gwarancję, że bez uszczerbku na swoim wyglądzie będzie mógł służyć w domu przez długie lata. Szafka Seaford doskonale komponuje się ze stylem klasycznym, jest idealna do tworzenia aranżacji na bazie kontrastów. Zatem bez obaw możesz ją wprowadzić do białego salonu, gdzie będzie doskonale eksponować telewizor i tworzyć miejsce dla jego osprzętu, np. głośników.

Prostota i metalowe akcenty sprawiają, że będzie także doskonałą dekoracją salonów w stylu loft. Jej nieskomplikowana i bezpretensjonalna bryła ma w sobie potencjał aranżacyjny, który warto wykorzystać. Wymiary produktu: 120 × 33 × 46cm.

Wymiary
Głębokość 33 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 46 cm
Waga 13.5 kg
Do pobrania