Szafka wisząca Assen – schowek na drobiazgi

Szukasz odpowiedniej zabudowy do nowoczesnego salonu? Powinna być stylowa, funkcjonalna i spójna wizualnie? Rozumiemy i przedstawiamy kolekcję Assen, stworzoną na potrzeby aranżacji takich wnętrz. Linia nowoczesnych mebli do salonu zachwyci Cię prostotą brył, błyszczącymi frontami oraz kontrastującym wybarwieniem bieli i czerni.

Nie masz pomysłu, gdzie można wygodnie przechowywać wino i inne trunki? A może brakuje Ci miejsca na dokumenty i rachunki? Świetnie w tej roli sprawdzi się podręczna szafka wisząca Assen. Umieszczone w niej 2 praktyczne półki tworzą miejsce na mniejsze i większe przedmioty, tj. segregatory, teczki czy butelki.

Korpus w kolorze biały połysk stanowi oprawę dla frontów w kolorze biały wysoki połysk.

Aby zapewnić wygodny dostęp do zawartości mebla wyposażyliśmy go w proste uchwyty w kolorze czarny połysk i zawiasy z cichym domykiem, które w ostatniej fazie zamykania wyhamują front i delikatnie połączą go z korpusem.

Szafkę Assen możesz zawiesić solo lub nad szafką RTV. Doskonale wygląda w towarzystwie komody, witryn i szafy Assen. Dobierz do niej inne meble z kolekcji i stwórz spójną i funkcjonalną aranżację salonu.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 125 cm
Waga 22.7 kg
Do pobrania