Szafka wisząca SFW/150/50/30 - zaprojektuj ją samodzielnie

Chcesz nadać meblom osobisty charakter? Kolekcja Modeo daje możliwość stworzenia mebli, które idealnie sprostają Twoim oczekiwaniom. Prosty w obsłudze konfigurator pozwala zaprojektować mebel idealnie dopasowany do estetyki pomieszczenia. Dzięki temu stworzysz wymarzony mebel od podstaw i zdecydujesz, jak ostatecznie będzie wyglądał.

Możesz również wybrać gotowy zestaw dostępny w kolekcji Modeo. Teraz masz wybór. Skorzystaj z niego!

Szafka wisząca SFW/150/100/30 doskonale uzupełni aranżację salonu, sypialni lub pokoju dziecka. Pozwoli Ci uporządkować przestrzeń i podkreślić wystrój wnętrza. Możliwość wybrania określonych elementów, takich jak kolor frontów czy rodzaj uchwytów sprawią, że niezależnie od tego, czy chcesz urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim, czy eklektycznym, meble z kolekcji Modeo idealnie wpiszą się w charakter aranżacji. Aby wprowadzić do wnętrza przytulny charakter, rozważ wybranie energooszczędnego oświetlenia LED.

Uzupełnij szafkę wiszącą SFW/150/50/30 o inne meble z kolekcji Modeo - szafy, komody, witryny oraz biurka. Zaprojektuj ich wygląd i ciesz się wymarzoną aranżacją wnętrz.

 

Szafkę wiszącą Modeo 150/50/30 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 3 wzorach i 10 kolorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
Wymiary
Głębokość 33 cm
Szerokość 150 cm
Wysokość 52 cm
Waga 31.1326 kg
Do pobrania