Szafka wisząca Nuis - Twoja podręczna biblioteczka!

Szafka wisząca Nuis cechuje się prostym i klasycznym designem. Skrzyniowa budowa w połączeniu z modnym kolorem dębu wotan sprawiają, że szafka świetnie prezentować się będzie na ścianie we wnętrzu w stylu rustykalnym, industrialnym lub skandynawskim. To modny i praktyczny pomysł na dekorację ściany!

Szafka wisząca Nuis o wymiarach 135/29/37,5 cm sprawdzi się jako podręczna biblioteczka lub miejsce, w którym możesz wyeksponować swoją ulubioną ceramikę, zdjęcia lub trofea sportowe. Szafka dobre prezentować się będzie nad łóżkiem, kanapą w salonie lub nad biurkiem w pokoju młodzieżowym.

Prosty design i klasyczne wzornictwo sprawiają, że szafka stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Jej wymiary odpowiadają szerokości innym meblom z serii Nuis, dzięki czemu możesz je łączyć, tworząc m.in. ciekawy kredens z witryny z wiszącą nadstawką lub klasycznej otwieranej szafki.

Szafka wisząca Nuis to stylowe uzupełnienie aranżacji salonu, sypialni lub gabinetu. Otwarta i pojemna pozwoli Ci ustawić książki lub ulubione bibeloty!

Wymiary
Głębokość 29 cm
Szerokość 135 cm
Wysokość 37,5 cm
Waga 16.5 kg
Do pobrania